Google

VEJVODOVA ZBRASLAV MEZINÁRODNÍ FESTIVAL DECHOVÝCH ORCHESTRŮ, BIG BANDŮ A JAZZOVÝCH SOUBORŮ

Festival byl z důvodů epidemie zrušen.
 

27. – 29. září 2019 v Praze-Zbraslav

Srdečně Vás zveme k účasti na XXIV. ročník mezinárodního festivalu „Vejvodova Zbraslav“, který se koná v termínu 27. – 29. 9. 2019. Festival je určen dechovým orchestrům, big bandům a jazzovým souborům.

Pověřeným pořadatelem je OR-FEA Praha, festivalová a organizační kancelář ve spolupráci s Městskou částí Praha Zbraslav a syny Jaromíra Vejvody.

Součástí festivalu je soutěžní přehlídka, která je vypsaná pro malé dechové orchestry do 25 hráčů (včetně dirigenta). Orchestry nejsou zařazovány do výkonnostních kategorií, ale musí zařadit do soutěžního programu určenou skladbu: Jaromír Vejvoda/Ladislav Jacura - "Bejvávalo, bejvávalo" v orchestrálním provedení (beze zpěvu).

V sobotu je připravena mažoretková show a slavnostní průvod orchestrů s mažoretkami. Po skončení průvodu program pokračuje společným koncertem všech zúčastněných orchestrů.

Festival se koná pod záštitou hlavního města Prahy a za organizační a finanční podpory Městské části Zbraslav.

Orchestry s mažoretkami jsou vítány.

Uzávěrka přihlášek: 15. 6. 2019

 

Kudyznudy.cz - tipy na výlet
 
 


Kdo je OR-FEA?

Jsme festivalová a organizační kancelář, která se již od roku 1991 zabývá pořádáním hudebních festivalů a jednotlivých koncertních vystoupení amatérských hudebních těles a dalších kulturně-zábavních programů pro zahraniční i české turisty.

Zajistíme

  • Organizace festivalů
  • Ubytování
  • Stravování
  • Průvodcovské služby
  • Prohlídky Prahy
  • Pronájmy koncertních sálů
  • Vstupenky...

Newsletter

Chcete být včas informováni o připravovaných akcích?

Stačí nám poslat Váš e-mail   .

OR-FEA spol. s r.o. festivalová a organizační kancelář        Těšnov 9, 110 00 Praha 1        IČO 00536776, DIČ CZ00536776, Zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 4
Tel.: +420 608 508 348, E-mail: info@or-fea.cz